RRETH NESH

Ju jeni pikërisht aty ku duhet të jeni.

E vendosur vetëm 500 metra nga plazhi kryesor i Sarandës, Deda Apartments ofron strehim në Sarandë me akses në një kopsht, një tarracë, si dhe një recepsion 24 orë. Ndodhet me pak se 1 km nga plazhi i qytetit te Sarandes dhe me karakteristika një shërbim shtëpie. Apartamenti ofron dhoma me kondicioner, parkim privat falas dhe WiFi pa pagesë.

Deda Apartments

" Bukuri, Pasion, Apartamente të lë pa frymë "

KOMFORT LUKSOR

Akomodimi

Apartament me nje dhome gjumi

 Free Wifi  Air Conditioner  Tv

 Private Bathroom


Apartament me dy dhoma gjumi

 Free Wifi  Air Conditioner  Tv

 Private Bathroom


Çfarë ofrojmë ne

Apartamente

Akomodimi ofron hapësira komode për qëndrimin e mysafirëve.

Wifi falas

Mysafirët kanë akses falas në internet me shpejtësi të lartë gjatë gjithë qëndrimit të tyre.

Ballkon

Çdo apartament ka një ballkon privat, i përsosur për t'u çlodhur në natyrë.

Kopsht

Prona përmban një zonë të harlisur kopsht, duke ofruar një vendstrehim të qetë për mysafirët për t'u çlodhur.

Mirëmbajtja e përditshme

Shijoni komoditetin e shërbimeve të përditshme të ruajtjes së shtëpisë për të ruajtur pastërtinë.

Parkim falas

Për lehtësinë e mysafirëve ofrohet parkim falas.

Dëshmi